| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Gáz |
| Terhelhetőség | 4.500 kg |
| Teherközéppont | 500 mm |
| Évjárat | 2005 |
| Üzemóra | 3.080 |
| Hosszúság | 3.200 mm |
| Szélesség | 1.700 mm |
| Súly | 7.500 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 6.374.680 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Gründliche Reinigung, neue Inspektion mit Öl- und Filterwechsel, neue 6fach Bereifung schwarz, Instandsetzung nach FEM incl. Abnahme. | |
| (Gépes fordítás): | |
| Alapos tisztítás, új átvizsgálás olaj és szűrő cserével, új 6x fekete gumik, javítás FEM szerint átvétellel. |

Member since: 2003