| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Terhelhetőség | 3.800 kg |
| Akkumulátor | 48V / 620Ah / 2012 |
| Évjárat | 1998 |
| Üzemóra | 1.111 |
| Gyártási szám | CTM1450257GEF709 |
| Súly | 2.772 kg |
| Rendelkezésre áll ...-tól | sofort verfügbar |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2009