| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Terhelhetőség | 4.900 kg |
| Akkumulátor | 80V / 775Ah / 2014 |
| Évjárat | 2014 |
| Üzemóra | 2.882 |
| Gyártási szám | CE383811 |
| Súly | 5.745 kg |
| Rendelkezésre áll ...-tól | sofort verfügbar |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Adapter | |
|---|---|
| Villapozicionáló |
| Extra felszereltség | |
|---|---|
| 4. Szelep, Mehrhebel, Einpedal, Zinkenverstellgerät, Bauhöhe Gerät 2440 mm, |

Member since: 2009