| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Terhelhetőség | 2.000 kg |
| Teherközéppont | 500 mm |
| Akkumulátor | 48V |
| Évjárat | 2023 |
| Üzemóra | 13 |
| Gyártási szám | B16089L00963 |
| Motor / Feltöltö | Ladegerät: 48V |
| Hosszúság | 2.150 mm |
| Szélesség | 1.200 mm |
| Súly | 4.380 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 9.224.285 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Bérlési ár naponta ............. tól | 38.820 HUF /Nap |
| Adapter | |
|---|---|
| Oldalmozgató |
| Extra felszereltség | |
|---|---|
| 3. Szelep, 4. Szelep, Munkalámpa hátul, Munkalámpa elől, Fűtés, Teljeskabin, 3 kerekű |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Der Preis versteht sich ab Werk AT-2453 Sommerein und basiert auf unseren AGB veröffentlicht unter www.zeiss-forkliftcenter.at. Irrtümer, Änderungen und Angabenfehler vorbehalten. Gebrauchtmaschinen ohne Garantie und Gewährleistung. Hierbei handelt es sich um ein unverbindliches Angebot. | |
| (Gépes fordítás): | |
| Az ár ex works AT-2453 Sommerein, és a www.zeiss-forkliftcenter.at oldalon közzétett általános szerződési feltételeinkön alapul. A hibák, változtatások és információs hibák fenntartva. Használt gépek garancia és garancia nélkül. Ez egy nem kötelező érvényű ajánlat. |

Member since: 2001