| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Terhelhetőség | 2.500 kg |
| Évjárat | 2012 |
| Üzemóra | 12.314 |
| Gyártási szám | 6233979 |
| Hosszúság | 2.060 mm |
| Szélesség | 1.300 mm |
| Súly | 5.802 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 1.994.850 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2021