| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Terhelhetőség | 2.500 kg |
| Teherközéppont | 600 mm |
| Akkumulátor | 24V |
| Évjárat | 2017 |
| Üzemóra | 3.746 |
| Motor / Feltöltö | Ladegerät: 24V |
| Rendelkezésre áll ...-tól | sofort |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 342.617 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Bérlési ár naponta ............. tól | Kérésre |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|

Member since: 2021