| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Terhelhetőség | 1.500 kg |
| Évjárat | - |
| Üzemóra | 18.290 |
| Gyártási szám | CE345969 |
| Hosszúság | 1.800 mm |
| Szélesség | 11.000 mm |
| Súly | 3.125 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 3.772.000 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2021