| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Nilfisk |
| Építési mód | Ride On Sweeper |
| Típus | SW 4000 Aufsitzkehrmaschine |
| Gyártási szám | 3810173800011 |
| Hajtásmód | Elektromos |
| Évjárat | 2018 |
| Üzemóra | 40 |
| Sepröszélesség | 975 mm |
| Munka szélesség | 975 mm |
| területi teljesítmény | 4.780 m²/h |
| Hosszúság | 1.640 mm |
| Szélesség | 1.035 mm |
| Magasság | 1.330 mm |
| More information | |
|---|---|
| helység | Nürtingen |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 2.338.570 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2010