| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Hako |
| Építési mód | Seprögép |
| Típus | Sweepmaster B1500 RB Elektro |
| Gyártási szám | 646440602466 |
| Évjárat | 2016 |
| Üzemóra | n/a |
| Hosszúság | 2.200 mm |
| Szélesség | 1.200 mm |
| Magasság | 1.940 mm |
| Súly | 2.350 kg |
| More information | |
|---|---|
| Akkumulátor | 24 V, Baujahr 2016 |
| helység | Beek |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 3.606.676 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Hako Kehr maschine Electro. Type: Sweepmaster B1500 RH. Baujahr: 2016. 613 Std. Arbeitsbreidte: 102 Cm. Transpormassen:L-220 B-120 H-194 Cm. Irrtümer / Schreibfehler und Zwischenverkauf Vorbehalten. Bj. 2016; Rot; 613 Betriebsstunden; Verwendung:... | |
| (Gépes fordítás): | |
| Hako Kehr Maschine Electro. Típus: Sweepmaster B1500 RH. Építés éve: 2016. 613 órás munka zabkása: 102 cm. Szállítási tömegek: L-220 B-1220 H-194 cm. Hiba / írási hiba és a közbenső eladás fenntartva. BJ. Piros; 613 Működési óra; Használat:... |
Member since: 2021