| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Kodiak |
| Építési mód | Súrológép |
| Típus | K19 26C Walzen |
| Hajtásmód | Elektromos |
| Évjárat | 2026 |
| Üzemóra | 10 |
| Suction Width | 940 mm |
| Brush Pressure | 113 kg |
| Munka szélesség | 660 mm |
| területi teljesítmény | 2.500 m²/h |
| Oldatos tartály | 72 l |
| Helyreállító tartály | 72 l |
| Garatűrtartalom | 8 l |
| Hosszúság | 1.350 mm |
| Szélesség | 740 mm |
| Magasság | 980 mm |
| More information | |
|---|---|
| Akkumulátor | 24 V 215 Ah AGM Batterien |
| Extra felszereltség | Inkl. Garantie // Batterieladegerät On-Board |
| helység | Marthalen |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2022