| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Kodiak |
| Építési mód | Súrológép |
| Típus | K12R Orbital |
| Hajtásmód | Elektromos |
| Évjárat | 2025 |
| Üzemóra | 10 |
| Suction Width | 838 mm |
| Munka szélesség | 510 mm |
| területi teljesítmény | 1.858 m²/h |
| Oldatos tartály | 45 l |
| Helyreállító tartály | 57 l |
| Hosszúság | 1.250 mm |
| Szélesség | 640 mm |
| Magasság | 960 mm |
| More information | |
|---|---|
| Akkumulátor | AGM 24 V 140 Ah |
| Extra felszereltség | Orbital Scheuersaugmaschine mit 20 Zoll Pad (510mm) ; AGM Wartungsfreie Batterien mit 140 Ah; Onboard Ladegerät; Delux-Fil Schlauch; inkl. 1 Jahr Garantie |
| helység | Marthalen |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2022