| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Kodiak |
| Építési mód | Súrológép |
| Típus | K12 20 Disk |
| Gyártási szám | 153233 |
| Hajtásmód | Elektromos |
| Évjárat | 2026 |
| Üzemóra | 10 |
| Suction Width | 838 mm |
| Brush Pressure | 113 kg |
| Munka szélesség | 510 mm |
| területi teljesítmény | 1.463 m²/h |
| Oldatos tartály | 45 l |
| Helyreállító tartály | 57 l |
| Hosszúság | 1.250 mm |
| Szélesség | 640 mm |
| Magasság | 960 mm |
| More information | |
|---|---|
| Akkumulátor | AGM 24 V 140Ah |
| Extra felszereltség | Onboard Ladegerät; Deluxe Fill; inkl. Garantie |
| helység | Marthalen |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 3.070.951 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2022