| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | TENNANT |
| Építési mód | Ride On Sweeper |
| Típus | 6200 |
| Hajtásmód | Elektromos |
| Évjárat | 2017 |
| Üzemóra | n/a |
| Hosszúság | 1.800 mm |
| Szélesség | 1.050 mm |
| Súly | 927 kg |
| More information | |
|---|---|
| helység | BUNNIK |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 3.471.292 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| ????????: 118 Betriebsstunden; Bauhöhe: 2.040mm; 36075. ????????: 118 operating hours; Maximum passing height: 2.040mm; 36075. ????????: 118 draaiuren; Maximale doorrijhoogte: 2.040mm; 36075 | |
| (Gépes fordítás): | |
| ?????????: 118 Betriebsstunden; Bauhöhe: 2040mm; 36075. ?????????: 118 üzemóra; Maximális áthaladási magasság: 2040 mm; 36075. ?????????: 118 üzemóra; Maximális hasmagasság: 2040 mm; 36075 |

Member since: 2007