| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Bolzoni |
| Terhelhetőség | 5.500 kg |
| Teherközéppont | 0 |
| Évjárat | 2018 |
| Önsúly | 1.580 kg |
| Általános | |
|---|---|
| helység | Y |
| méretek | |
|---|---|
| Építési szélesség | 1.400 mm |
| Saját súlypont | 470 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| FEM 4, Opening Range: min 500 - max 1520 | |
| (Gépes fordítás): | |
| FEM 4, nyitó tartomány: Min 500 - Max 1520 |
Member since: 2007