| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | A.T.I.B. |
| Terhelhetőség | 900 kg |
| Nyílásszélesség | 350 - 1.100 mm |
| ISO-osztály | 2 |
| Teherközéppont | 550 |
| Évjárat | 2010 |
| Önsúly | 380 kg |
| Gyártási szám | 33604 |
| Általános | |
|---|---|
| helység | Koniusza |
| méretek | |
|---|---|
| Saját súlypont | 198 mm |
| Előszerkezet mérete | 178 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 1.286.028 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2015