| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Bolzoni |
| Terhelhetőség | 4.000 kg |
| Nyílásszélesség | 250 - 1.300 mm |
| ISO-osztály | 3 |
| Teherközéppont | 0 |
| Évjárat | 2019 |
| Önsúly | 925 kg |
| Általános | |
|---|---|
| Kiszállitás lehetséges .... tól | Sofort |
| Technikai leírás | Bolzoni Papierrollenklammer drehbar (360Grad) Baujahr 2017 Tragkraft 4.000kg 250mm bis 1.300mm Rollendurchmesser |
| helység | Bakum |
| méretek |
|---|
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 979.082 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2011