| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Bolzoni |
| Terhelhetőség | 4.000 kg |
| Nyílásszélesség | 1.650 - 250 mm |
| ISO-osztály | 4 |
| Teherközéppont | 800 |
| Évjárat | 2013 |
| Önsúly | 1.120 kg |
| Általános | |
|---|---|
| Kiszállitás lehetséges .... tól | 3-4 weeks |
| Technikai leírás | Fully reconditioned, warranty 12 months |
| helység | Lublin |
| méretek | |
|---|---|
| Építési szélesség | 1.200 mm |
| Hátszélesség | 1.200 mm |
| Saját súlypont | 320 mm |
| Előszerkezet mérete | 210 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 4.118.820 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Fully reconditioned, warranty 12 months | |
| (Gépes fordítás): | |
| Teljesen felújított, garancia 12 hónap |
Member since: 2019