| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Skyjack |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | SJ6832RT |
| Évjárat | 2008 |
| Munkamagasság | 10.000 mm |
| Üzemóra | 2.073 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Különleges meghajtó | Négykerék |
| More information | |
| helység | Siedlce |
| méretek | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 454 kg |
| Önsúly | 3.655 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 2.553.668 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| == Dodatkowy opis (PL) ==
PODNOŚNIK NOŻYCOWY TERENOWY SKYJACK SJ6832RT ROK PRODUKCJI 2008 PRZEBIEG 2073 mth Silnik diesel KUBOTA Wysokość robocza maksymalna 12 m Maks. wysokość pomostu 10 m Maks. długość platformy 4 m Maks. udźwig w koszu 454 kg Masa własna 3655 kg Wszystkie funkcje maszyny działają prawidłowo. CENA SPRZEDAŻY netto |