| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Skyjack |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | SJ6832RT - 11,70m Diesel Scherenarbeitsbühne |
| Évjárat | 2016 |
| Munkamagasság | 11.700 mm |
| Üzemóra | 1.594 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Különleges meghajtó | Négykerék |
| More information | |
| helység | Holzheim |
| méretek | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 454 kg |
| Önsúly | 3.829 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 4.660.770 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| SkyJack 11,70m Diesel Scherenarbeitsbühne. Allrad mit Abstützautomatik. Die Compact-Serie der Skyjack Geländescherenbühne bietet die gleichen branchenführenden, robusten und zuverlässigen Scherenbühnen, die Skyjack so bekannt gemacht haben. Das Modell... | |
| (Gépes fordítás): | |
| SkyJack 11,70 m-es dízel ollós emelő. Összkerékhajtás automatikus támogatással. A Compact Series of Skyjack egyenetlen terepen is használható ollós emelők ugyanazokat az iparágvezető, robusztus és megbízható ollós emelőket kínálják, amelyek a Skyjacket olyan ismertté tették. A modell... |
Member since: 2024