| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | SKYJACK |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | S JIII-3226 |
| Gyártási szám | 27034569 / INAIL 2020/2/00316/MO |
| Évjárat | 2017 |
| Munkamagasság | 9.750 mm |
| Üzemóra | 99 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 24V/250A |
| More information | |
| helység | Vignola (MO) |
| méretek | |
|---|---|
| Kosárteher | 227 kg |
| Terhelhetőség | 227 kg |
| Önsúly | 1.890 kg |
| Hosszúság | 2.350 mm |
| Szélesség | 810 mm |
| Magasság | 2.260 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 3.931.084 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2009