| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Noblelift |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | SC12E |
| Gyártási szám | SC12ENEU |
| Évjárat | 2025 |
| Munkamagasság | 12.000 mm |
| Üzemóra | 0 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 24V / 225Ah / (Neu) / 2025 |
| More information | |
| helység | Dinslaken |
| méretek | |
|---|---|
| Kosárteher | 113 kg |
| Terhelhetőség | 320 kg |
| Önsúly | 3.140 kg |
| Emelvény elöretolás | 900 mm |
| Hosszúság | 2.480 mm |
| Szélesség | 1.150 mm |
| Magasság | 2.240 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2003