| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Noblelift |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | SC08EC |
| Évjárat | 2025 |
| Munkamagasság | 8.000 mm |
| Üzemóra | 0 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | / 2025 |
| More information | |
| helység | Calle |
| méretek | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 230 kg |
| Emelvény elöretolás | 500 mm |
| Hosszúság | 1.880 mm |
| Szélesség | 760 mm |
| Magasság | 2.180 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 3.606.676 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2009