| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Noblelift |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | SC06E |
| Gyártási szám | Stock |
| Évjárat | 2025 |
| Munkamagasság | 5.500 mm |
| Üzemóra | 0 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 24V / 100Ah / (Neu) / 2025 |
| More information | |
| helység | Dinslaken |
| méretek | |
|---|---|
| Kosárteher | 113 kg |
| Terhelhetőség | 240 kg |
| Önsúly | 990 kg |
| Emelvény elöretolás | 600 mm |
| Hosszúság | 1.520 mm |
| Szélesség | 760 mm |
| Magasság | 1.910 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2003