| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Noblelift |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | SC 10EN |
| Évjárat | 2025 |
| Munkamagasság | 10.000 mm |
| Üzemóra | 0 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 24V / 232Ah / (Neu) / 2024 |
| More information | |
| Extra felszereltség | Plattformvorschub 900mm, Wechselstromversorgung auf der Plattform, Absturzsicherung |
| helység | Wendelstein |
| méretek | |
|---|---|
| Kosárteher | 230 kg |
| Terhelhetőség | 230 kg |
| Önsúly | 2.375 kg |
| Emelvény elöretolás | 900 mm |
| Hosszúság | 2.480 mm |
| Szélesség | 810 mm |
| Magasság | 2.320 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 4.896.450 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Wir haben neben diesem Noblelift Modell noch ca. 150 Gabelstapler, Lagertechnikgeräte, Schubmaststapler & Hebebühnen in unserem Lager Wendelstein bei Nürnberg. Besuchen Sie die Homepage von Fiegl Gabelstapler. Mietkauf & Finanzierung zu günstigen Konditionen sind für uns jederzeit machbar. Gerne kaufen wir auch Ihren Gebrauchten an, auch ohne dass Sie ein Fahrzeug bei uns erwerben. Unsere Mitarbeiter beraten Sie gerne ausführlich zu diesem SC 10EN. | |
| (Gépes fordítás): | |
| Ezen a Noblelift modellen kívül körülbelül 150 targoncánk, raktári berendezésünk, tolóoszlopos targoncánk és emelőállványunk is található a Nürnberg melletti Wendelstein raktárunkban. Látogassa meg a Fiegl Forklift honlapját. Bérleti vásárlás és finanszírozás kedvező feltételekkel bármikor lehetséges számunkra. Használt járművét is szívesen megvesszük, anélkül is, hogy tőlünk vásárolna járművet. Munkatársaink szívesen adnak részletes tájékoztatást erről az SC 10EN-ről. |
Member since: 2008