| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Noblelift |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | SC 08EC |
| Évjárat | 2021 |
| Munkamagasság | 8.000 mm |
| Üzemóra | 1 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| More information | |
| helység | Bremen - Hemelingen |
| méretek | |
|---|---|
| Kosárteher | 230 kg |
| Terhelhetőség | 230 kg |
| Önsúly | 1.500 kg |
| Emelvény elöretolás | 900 mm |
| Hosszúság | 1.900 mm |
| Szélesség | 800 mm |
| Magasság | 2.200 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 4.488.680 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2020