| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Noblelift |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | SC 06E |
| Évjárat | 2025 |
| Munkamagasság | 5.900 mm |
| Üzemóra | 0 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 24V / 100Ah / 2025 |
| More information | |
| Extra felszereltség | Plattformvorschub 600mm, Wechselstromversorgung auf der Plattform, Absturzsicherung |
| helység | Wendelstein |
| méretek | |
|---|---|
| Kosárteher | 240 kg |
| Terhelhetőség | 240 kg |
| Önsúly | 990 kg |
| Emelvény elöretolás | 600 mm |
| Hosszúság | 1.520 mm |
| Szélesség | 760 mm |
| Magasság | 1.910 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 2.860.985 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Wir haben neben diesem Noblelift Modell noch ca. 150 Gabelstapler, Lagertechnikgeräte, Schubmaststapler & Hebebühnen in unserem Lager Wendelstein bei Nürnberg. Besuchen Sie unsere Homepage www.fiegl-gabelstapler.de - Mietkauf & Finanzierung zu günstigen Konditionen sind für uns jederzeit machbar. Gerne kaufen wir auch Ihren Gebrauchten an, auch ohne dass Sie ein Fahrzeug bei uns erwerben. Unsere Mitarbeiter beraten Sie gerne ausführlich zu diesem SC 06E. | |
| (Gépes fordítás): | |
| Ezen a Noblelift modellen kívül körülbelül 150 targoncánk, raktári berendezésünk, tolóoszlopos targoncánk és emelőállványunk is található a Nürnberg melletti Wendelstein raktárunkban. Látogasson el honlapunkra: www.fiegl-gabelstapler.de - Kedvező feltételekkel bérelhet vásárlást és finanszírozást bármikor. Használt járművét is szívesen megvesszük, anélkül is, hogy tőlünk vásárolna járművet. Munkatársaink szívesen adnak részletes tájékoztatást erről az SC 06E-ről. |
Member since: 2008