| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | JCB |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | S4046E |
| Gyártási szám | 92424002 |
| Évjárat | 2024 |
| Munkamagasság | 13.900 mm |
| Üzemóra | 10 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 6V / 225Ah / JCB / 2024 |
| More information | |
| helység | Braunschweig |
| méretek | |
|---|---|
| Kosárteher | 320 kg |
| Terhelhetőség | 320 kg |
| Önsúly | 3.060 kg |
| Emelvény elöretolás | 900 mm |
| Hosszúság | 2.390 mm |
| Szélesség | 1.150 mm |
| Magasság | 1.980 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2002