| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Iteco |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | IT8290 10,15m Scherenarbeitsbühne *Akkus NEU* |
| Évjárat | 2013 |
| Munkamagasság | 10.200 mm |
| Üzemóra | 571 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| More information | |
| helység | Holzheim |
| méretek | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 350 kg |
| Önsúly | 2.490 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 2.230.636 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Iteco 10,15m Elektro Scherenarbeitsbühne. miit neuen Akkus. Regelmäßig gewartete und geprüfte Arbeitsbühne vom Vermieter. Installation, Wartung, Reparaturen oder Montage sind mit der Elektro – Scherenbühne Iteco IMER 8290 in einer Arbeitshöhe bis 10 m... | |
| (Gépes fordítás): | |
| Iteco 10,15 méteres elektromos ollós emelő. új akkumulátorokkal. A munkaállvány rendszeresen karbantartott és a bérbeadó által ellenőrzött. A telepítés, karbantartás, javítás vagy összeszerelés az Iteco IMER 8290 elektromos ollós emelővel akár 10 m munkamagasságig is elvégezhető... |
Member since: 2024