| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Iteco |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | IM5080 6,90m Scherenarbeitsbühne |
| Évjárat | 2023 |
| Munkamagasság | 6.900 mm |
| Üzemóra | n/a |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| More information | |
| helység | Holzheim |
| méretek | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 230 kg |
| Önsúly | 750 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 2.136.900 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Iteco 6,90m Elektro Scherenarbeitsbühne. Regelmäßig gewartete und geprüfte Arbeitsbühne vom Vermieter im sehr guten Zustand. Die Elektro-Scherenbühne, Iteco IM 5080 UL erreicht im Innenbereich eine Arbeitshöhe von 6,9 m und im Außenbereich 4,45 m. Sie... | |
| (Gépes fordítás): | |
| ITECO 6.90M Elektro ollós munka platform. Rendszeresen karbantartott és tanúsított munkaplatform a bérbeadótól nagyon jó állapotban. Az elektromos ollós színpad, az ITECO az 5080 UL -ben, 6,9 m és 4,45 m működő magassága eléri. |
Member since: 2024