| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Imer |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | 10122 |
| Évjárat | 2025 |
| Munkamagasság | 12.000 mm |
| Emelvény magassága | 10.000 mm |
| Üzemóra | 88 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 4/2025 |
| More information | |
| Extra felszereltség | AC Motoren, Wartungsfreie Batterien ,UVV und DGUV3 Prüfung :neu |
| helység | Kirchheim |
| méretek | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 450 kg |
| Önsúly | 2.390 kg |
| Emelvény elöretolás | 1.300 mm |
| Hosszúság | 2.467 mm |
| Szélesség | 1.220 mm |
| Magasság | 2.492 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 6.290.768 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2019