| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Hangcha |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | 80 XENS / Li-Ionen |
| Évjárat | 2024 |
| Munkamagasság | 8.000 mm |
| Üzemóra | 1 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | Lithium-Ionen 24 V / 200 Ah |
| More information | |
| helység | Brandenburg Havel |
| méretek | |
|---|---|
| Kosárteher | 380 kg |
| Terhelhetőség | 380 kg |
| Önsúly | 2.085 kg |
| Hosszúság | 2.480 mm |
| Szélesség | 810 mm |
| Magasság | 2.023 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2017