| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Hangcha |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | 140XEN |
| Évjárat | 2022 |
| Munkamagasság | 13.800 mm |
| Üzemóra | 1 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 24V / 300Ah / 2024 |
| More information | |
| Extra felszereltség | Druckluftanschluss und Stromanschluss auf Plattform |
| helység | Saarlouis |
| méretek | |
|---|---|
| Kosárteher | 113 kg |
| Terhelhetőség | 320 kg |
| Önsúly | 3.040 kg |
| Hosszúság | 2.480 mm |
| Szélesség | 1.150 mm |
| Magasság | 2.050 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 6.975.980 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 1998