| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Dingli |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | JCPT2223DC |
| Gyártási szám | JPD2223022K0003 |
| Évjárat | 2023 |
| Munkamagasság | 22.000 mm |
| Üzemóra | 210 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Különleges meghajtó | Négykerék |
| More information | |
| helység | Tilburg |
| méretek | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 750 kg |
| Hosszúság | 4.950 mm |
| Szélesség | 2.460 mm |
| Magasság | 3.000 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 22.443.400 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Dingli JCPT2223DC Scherenhebebühne. Baujahr: 2023. Öffnungszeiten: 210 Stunden. Arbeitshöhe: 22 m. Plattformhöhe: 20 m. Gewicht: 13400 kg. Antrieb: Elektrisch. Abmessungen (L x B x H): 495 x 246 x 300 m. Tragfähigkeit: 750 kg... | |
| (Gépes fordítás): | |
| Dingli JCPT2223DC ollós emelő. Építés éve: 2023. Nyitva tartás: 210 óra. Munkamagasság: 22 m. Platform magasság: 20 m. Súly: 13400 kg. Hajtás: elektromos. Méretek (H x Sz x Ma): 495 x 246 x 300 m. Terhelhetőség: 750 kg... |
Member since: 2023