| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 3.000 kg |
| Évjárat | 1996 |
| Üzemóra | n/a |
| Motor / Feltöltö | Mercedes OM601 |
| Hajtómű | Hydrostat |
| Hosszúság | 3.700 mm |
| Szélesség | 1.880 mm |
| Rendelkezésre áll ...-tól | kurzfristig |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 5.662.785 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2002