| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | HSR |
| Terhelhetőség | 3.500 kg |
| ISO-osztály | 3 |
| Teherközéppont | 500 |
| Évjárat | 2025 |
| Önsúly | 75 kg |
| Általános | |
|---|---|
| Kiszállitás lehetséges .... tól | sofort |
| helység | Münster |
| méretek | |
|---|---|
| Építési szélesség | 1.200 mm |
| Hátszélesség | 980 mm |
| Saját súlypont | 284 mm |
| Előszerkezet mérete | 68 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 246.626 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Type: Seitenschieber ISO/FEM mit Gleitschienen Befestigungsklasse (ISO 2328): FEM3 Kapazität auf dem Lastschwerpunkt (Q1) (kg): 3500 Lastschwerpunkt (LC) (mm): 500 Anbaudicke (LL) (mm): 68 Gesamthub Seitenschieber: 100+100 mm Minimale Breite des Gabelträgers (W6) (mm): 980 Maximale Breite des Rahmens (W4) (mm): 1200 Lastschwerpunkt Horizontal (HCG) (mm): 29 Gewicht des Anbaugeräts (G) (kg): 75 Modell des Anbaugeräts: SHP335.120P.CD1 Maximaler Arbeitsdruck-Seitenschub (Bar): 220 | |
| (Gépes fordítás): | |
| Típus: Side Slide ISO/FEM csúszó sínek rögzítő osztályával (ISO 2328): FEM3 kapacitás a terhelési ünnepen (q1) (kg): 3500 terhelési központ (LC) (mm): 500 rögzítési vastagság (ll) (mm): 68 teljes stroke oldalsó csúszda: 100+100 mm minimális szélesség a vark hordozó (W6) (mm): 980 maximális szélessége (mm). (mm): 1200 kulcsfontosságú középső vízszintes (HCG) (mm): 29 A kötődés súlya (G) (kg): 75 A kötődés modellje: SHP335.120p.CD1 Maximális munkaerő oldalak (Bar): 220: 220 |
Member since: 2006