| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | HSR |
| Terhelhetőség | 2.500 kg |
| ISO-osztály | 2 |
| Teherközéppont | 500 |
| Évjárat | 2025 |
| Önsúly | 50 kg |
| Általános | |
|---|---|
| Kiszállitás lehetséges .... tól | sofort |
| helység | Münster |
| méretek | |
|---|---|
| Építési szélesség | 1.040 mm |
| Hátszélesség | 1.040 mm |
| Saját súlypont | 224 mm |
| Előszerkezet mérete | 58 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 212.270 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Type: Seitenschieber ISO/FEM mit Gleitschienen Befestigungsklasse (ISO 2328): FEM2 Kapazität auf dem Lastschwerpunkt (Q1) (kg): 2500 Lastschwerpunkt (LC) (mm): 500 Anbaudicke (LL) (mm): 58 Gesamthub Seitenschieber: 100+100 mm Minimale Breite des Gabelträgers (W6) (mm): 780 Maximale Breite des Rahmens (W4) (mm): 1040 Lastschwerpunkt Horizontal (HCG) (mm): 23 Gewicht des Anbaugeräts (G) (kg): 50 Modell des Anbaugeräts: SHP225.104P.CD1 | |
| (Gépes fordítás): | |
| Típus: Side Slide ISO/FEM csúszó sínek rögzítő osztályával (ISO 2328): FEM2 kapacitás a terhelési ünnepen (q1) (kg) (kg): 2500 terhelési központ (LC) (mm): 500 rögzítési vastagság (mm): 58 teljes stroke oldalsó csúszda: 100+100 mm minimális szélesség a vark -hordozó W4) (W4) (mm): 780 maximális szélességű. (mm): 1040 terhelési középső vízszintes (HCG) (mm): 23 A kötődés súlya (G) (kg): 50 A kötődés modellje: SHP225.104P.CD1 |
Member since: 2006