| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 45.000 kg |
| Évjárat | 2009 |
| Üzemóra | 17.080 |
| Gyártási szám | A26100 |
| Motor / Feltöltö | Scania DC1258A |
| Hajtómű | Wandler |
| Súly | 7.100 kg |
| Rendelkezésre áll ...-tól | sofort |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Bérlési ár naponta ............. tól | Kérésre |

Member since: 2018