| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Niftylift |
| Építési mód | Hozzákapcsolódó emelvény |
| Típus | 120 TE MK1D |
| Évjárat | 2024 |
| Munkamagasság | 12.200 mm |
| Üzemóra | 55 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| More information | |
| Extra felszereltség | Fußschalter im Korb, 4 Abstützungen, Unterlegkeil |
| helység | Hohentengen |
| méretek | |
|---|---|
| Hatótávolság oldalirányban | 6.100 mm |
| Kosárteher | 200 kg |
| Terhelhetőség | 200 kg |
| Önsúly | 1.400 kg |
| Hosszúság | 4.500 mm |
| Szélesség | 1.100 mm |
| Magasság | 1.900 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2001