| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | JLG |
| Építési mód | Függöleges emelö emelvény |
| Típus | Toucan 12E Plus |
| Évjárat | 2025 |
| Munkamagasság | 12.650 mm |
| Üzemóra | 5 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| More information | |
| helység | Crailsheim |
| méretek | |
|---|---|
| Kosárteher | 200 kg |
| Önsúly | 4.900 kg |
| Hosszúság | 3.700 mm |
| Szélesség | 1.200 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Vertikalmastbühne JLG Toucan 12E Plus Antrieb Diesel Baujahr 2025 Arbeitshöhe (mm) 12.650 | |
| (Gépes fordítás): | |
| Függőleges árboc platform JLG Toucan 12E Plus Dízel hajtás Építés éve 2025 Munkamagasság (mm) 12.650 |

Member since: 2001