| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | JLG |
| Építési mód | Függöleges emelö emelvény |
| Típus | Toucan 12E |
| Évjárat | 2017 |
| Munkamagasság | 11.830 mm |
| Emelvény magassága | 9.830 mm |
| Üzemóra | 635 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 48V / 260Ah |
| More information | |
| helység | Bocholt |
| méretek | |
|---|---|
| Hatótávolság oldalirányban | 5.100 mm |
| Kosárteher | 200 kg |
| Terhelhetőség | 200 kg |
| Önsúly | 4.300 kg |
| Hosszúság | 3.650 mm |
| Szélesség | 1.200 mm |
| Magasság | 1.990 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2001