| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | JLG |
| Építési mód | Függöleges emelö emelvény |
| Típus | TOUCAN T12E PLUS |
| Évjárat | 2013 |
| Munkamagasság | 12.000 mm |
| Emelvény magassága | 10.000 mm |
| Üzemóra | 276 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| More information | |
| helység | Oostrozebeke |
| méretek | |
|---|---|
| Hatótávolság oldalirányban | 7.000 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 4.677.140 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |