| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | JLG |
| Építési mód | Függöleges emelö emelvény |
| Típus | TOUCAN 12E PLUS |
| Évjárat | 2020 |
| Munkamagasság | 12.650 mm |
| Emelvény magassága | 10.650 mm |
| Üzemóra | 1 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| More information | |
| helység | Waregem |
| méretek | |
|---|---|
| Kosárteher | 200 kg |
| Terhelhetőség | 200 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2021