| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | JLG |
| Építési mód | Függöleges emelö emelvény |
| Típus | T10E - L |
| Évjárat | 2026 |
| Munkamagasság | 10.010 mm |
| Üzemóra | 12 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 24V / 260Ah / 2026 |
| More information | |
| helység | Mils bei Hall-Innsbruck Tirol |
| méretek | |
|---|---|
| Hatótávolság oldalirányban | 3.380 mm |
| Kosárteher | 200 kg |
| Önsúly | 2.600 kg |
| Hosszúság | 2.820 mm |
| Szélesség | 990 mm |
| Magasság | 1.990 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2003