| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | JLG |
| Építési mód | Függöleges emelö emelvény |
| Típus | Pecolift |
| Évjárat | 2019 |
| Munkamagasság | 3.500 mm |
| Üzemóra | n/a |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| More information | |
| helység | Schierling |
| méretek | |
|---|---|
| Kosárteher | 135 kg |
| Terhelhetőség | 135 kg |
| Önsúly | 180.000 kg |
| Hosszúság | 980 mm |
| Szélesség | 700 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 1.101.241 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2022