| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | JLG |
| Építési mód | Függöleges emelö emelvény |
| Típus | Ecolift 2,2 |
| Évjárat | 2018 |
| Munkamagasság | 4.200 mm |
| Üzemóra | n/a |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| More information | |
| helység | Crailsheim |
| méretek | |
|---|---|
| Kosárteher | 150 kg |
| Önsúly | 305 kg |
| Hosszúság | 1.415 mm |
| Szélesség | 745 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| - unbegrenzte Hubvorgänge - maximale Arbeitshöhe: 4,20m - maximale Plattformhöhe: 2,20m - Aufstandsfläche: 1,28 x 700 mm - Zugelassene Tragfähigkeit: 150 kg (1 Person plus Werkzeug) - Maximale Handkraft: 200 N - Maximale Neigung: 0 Grad - Maximale Windstärke: Einsatz nur im Innenbereich, 0 (Null) mph - Maximale Radlast: 234 kg - Schallddruckpegel: weniger als 70 dBa - Selbstverriegelnde Bremse, wenn angehoben - Anhebung nur bei Betrieb - Hubmechanismus-Sperre | |
| (Gépes fordítás): | |
| - korlátlan emelési műveletek - Maximális munkamagasság: 4,20 m - Maximális platform magasság: 2,20 m - Érintkezési terület: 1,28 x 700 mm - Engedélyezett teherbírás: 150 kg (1 fő plusz szerszámok) - Maximális kézi erő: 200 N - Maximális dőlésszög: 0 fok - Maximális szélerősség: Csak beltéri használatra, 0 (nulla) mph - Maximális kerékterhelés: 234 kg - Hangnyomásszint: kevesebb, mint 70 dBa - Önzáró fék felemelt állapotban - Csak működés közben növelje - Emelő mechanizmus zár |

Member since: 2001