| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | JLG |
| Építési mód | Függöleges emelö emelvény |
| Típus | 1230ES |
| Évjárat | 2013 |
| Munkamagasság | 5.660 mm |
| Emelvény magassága | 3.660 mm |
| Üzemóra | 678 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| More information | |
| helység | Waregem |
| méretek | |
|---|---|
| Kosárteher | 230 kg |
| Terhelhetőség | 230 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2021