| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Vetter |
| Terhelhetőség | 16.000 kg |
| Teherközéppont | 1200 |
| Évjárat | 2023 |
| Önsúly | 1.100 kg |
| Általános | |
|---|---|
| helység | Oldenburg |
| méretek | |
|---|---|
| Villaág hossza | 2.400 mm |
| Villaág szélessége | 200 mm |
| Villaág vastagsága | 100 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 2.978.932 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2018