| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Kaup |
| Terhelhetőség | 7.000 kg |
| ISO-osztály | 4 |
| Teherközéppont | 1150 |
| Évjárat | 2023 |
| Önsúly | 110 kg |
| Általános | |
|---|---|
| Technikai leírás | Aufhängung: FEM4A, neuwertige Anschraubgabelzinken von Kaup, 1600x200x80 mm, FEM4A, passend für Kaup 10 T 466 BIZA/ H 80 D/1100 / 396, ohne Schrauben |
| helység | Friedberg |
| méretek | |
|---|---|
| Villaág hossza | 1.600 mm |
| Villaág szélessége | 200 mm |
| Villaág vastagsága | 70 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 976.948 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2003