| Gép | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 2.500 kg |
| Évjárat | 2023 |
| Üzemóra | 0 |
| Hosszúság | 1.540 mm |
| Szélesség | 540 mm |
| Súly | 79 kg |
| Rendelkezésre áll ...-tól | SOFORT |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 144.629 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Bérlési ár naponta ............. tól | Kérésre |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| In div Ausführungen Sofort Verfügbar! | |
| (Gépes fordítás): | |
| Különböző változatok azonnal elérhetőek! |

Member since: 2003