| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Sunward |
| Építési mód | Egyéb |
| Típus | SWSL1412DC |
| Évjárat | 2023 |
| Munkamagasság | 14.000 mm |
| Üzemóra | 93 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 0 |
| More information | |
| Extra felszereltség | Numéro de série: S00326 |
| helység | Bonsecours |
| méretek | |
|---|---|
| Önsúly | 3.000 kg |
| Hosszúság | 2.470 mm |
| Szélesség | 1.170 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 5.509.696 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2021